Sağlık Bakanlığı Ünvan Değişikliği Sınavı “5 Aralık 2009″

05 Aralık 2009 Tarihli Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün Unvan Değişikliği Sınavı

SINAVIN ADI : Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün Unvan Değişikliği Sınavı.
SINAV BAŞVURUSU13-22 Ekim 2009 tarihleri arasında http://www.meb.gov.tr internet adresinden aday tarafından yapılacak ve bağlı bulunduğu kurum tarafından onaylanacaktır..
SINAV ÜCRETİ
Aday; 150 TL sınav ücretini 12-21 Ekim 2009 tarihleri arasında; T.C. Ziraat Bankası Beşevler/ANKARA Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

SINAV YERİ: ANKARA
SINAV TARİHİ: 05 Aralık 2009 Cumartesi günü Saat:10.00

SINAV UYGULAMASI
Unvan değişikliği sınavı 75 dakika sürecek ve merkezi sistemle, tek oturum olarak uygulanacaktır.

Unvan değişikliği sınavda 50 soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır.
Adaylar sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden birisi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ile sınava girecektir. Sınavı giriş belgesi ile özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Adaylar sınavı giriş belgesini bağlı bulunduğu kuruma onaylatacaktır.

Adaylar sınava girecekleri yerleri 20 Kasım 2009 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde öğrenebilecektir. Ayrıca listeler elektronik ortamda Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne teslim edilecektir.

İLETİŞİM ve DUYURU

Sınavla ilgili bilgilendirmeler ve iletişim için adaylar 444 83 83 nolu EğiTek Çağrı Merkezinin telefonundan yararlanabilecektir.

Sınavla ilgili duyuru ve ilanlar Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılacaktır.

Sınavda sorulacak soru ve cevap anahtarı 08 Aralık 2009 tarihinde http://personel.saglik.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır.

Sınav sonuç bilgileri 30 Aralık 2009 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinde yayımlanacaktır. Ayrıca, Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne teslim edilecek.

Kısa adres:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>